Sıkça Sorulan Sorular

Pasta, kurabiye, çikolata yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Bundan daha kolayı yok :) Bunun için eğitim programlarımızı inceleyebilir, size uygun olan tarihlerde pasta veya kurabiye tasarımı kurslarımıza katılabilirsiniz
Kurabiyelerin raf ömrü nedir?

Kurabiyelerimiz jelatin ambalaj içerinde hava almayacak şekilde paketlenip gönderilmektedir. Bu şekliyle 2 hafta boyunca tazeliğini korumaktadır. Ancak çok sıcak günlerde özellikle foto kurabiyeler ve şeker kaplı kurabiyelerin üzeri nemleneceğinden serin ve kuru bir yerde saklanması gerekir. Hiçbir katkı maddesi içermezler ve tümü Türk Gıda Kodeksine uygundur.
Pasta ve kek yapımı için bana tariflerinizle yardımcı olur musunuz?

Elbette :) Web sitemizin tarifler, haftanın tarifi, sizden gelenler gibi kısımlarda pasta ve kurabiye tarfileri yeralmakta. Bunların dışında yapmak istediğiniz tarifler için lütfen bizimle iletişime geçin, memnuniyetle size yardımcı olalım
Siparişimi ne kadar zaman önceden vermeliyim?

Siparişlerinizi ne kadar önceden verebilirseniz, tasarımınız üzerinde o oranda ayrıntılı davranabiliriz. Kurabiye siparişleriniz için 1 hafta, pasta siparişleriniz için ise 3gün önceden bize ulaşmanız yeterlidir. İstediğiniz sipariş eğer 100 adedin üzerinde ise kurabiyeleriniz içinde 1 hafta önce bildirim yapmanız gerekmektedir.
Kurabiye ve pastalar için teslimat şartları nelerdir?

Sipariş teslimatlarımız iş saatleri içinde (9:00- 18:00) yapılır. Pazar günü teslimat yapılmaz. Müşterilerin sipariş kabulü hakkındaki son sözü sipariş formuna yazdığı gibidir. Sonradan değiştirme yapılmaz. Sipariş için sadece adres değişikliği yapılabilir. Aldığınız ürünlerde kırık ve zarar varsa, 24 saat içinde bildirilmelidir. Tamamıyla kırılmış olan kurabiyelerin geri ödemesi yapılır yada sizin için tekrar hazırlanır. Geri ödeme yapılmadan önce, kurabiyelerin fotoğrafı resmi evrak olarak istenir. Kargoda meydana gelebilecek, kenarda oluşan minik kopma, çatlak ve küçük çiziklerden "kurabiyemerkezi" sorumlu değildir.
Sipariş takibini nasıl gerçekleştirebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra hazırlık aşamaları ile bilgili bilgi almak için bizi telefonla arayabilir yada iletişim sayfamızdaki e-mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.
Sipariş verildikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?

Siparişiniz kargo aşamasına gelmediyse bir gün öncesinden bize ulaşarak adres değişikliği gerçekleştirebilirsiniz
Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Kurabiye siparişleriniz belirttiğiniz tarihten 1 gün önce, pasta siparişleriniz ise belirttiğiniz tarihte teslim edilir.
Siparişlerim nasıl ve kim tarafından teslim edilecek?

Pasta siparişleriniz bizim tarafımızdan adresinize ulaştırılır ve elden teslimi gerçekleştirilir.
Teslim eden kişiye ayrıca bir ücret verecek miyim?

Siparişleriniz Kocaeli vilayeti içerisinde batı yönünde Körfez ve Gölcük''e kadar, doğu yönünde ise Kartepe ilçesine kadar ücretsiz teslim edilmektedir. Belirtilen güzergah dışında sipariş miktarı ne olursa olsun ek bedel karşılığı teslimat yapılabilmektedir. Teslimat ücreti km''ye bağlı olarak değişmektedir.Farklı bir vilayetten sipariş verdiğinizde ise kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenir.